Parveen Chopra
Mann, 67 år
Litt forvilet har jeg oppdaget at jeg har mistet fastlegen min. Lykke til på nytt sted!
En dyktig lege som ikke bare behandler symptomer, men er opptatt av å finne årsak. Som pasient blir du oppmerksom på sammenheng mellom livsstil, psyke og helse.
Flink til å konsultere spesialister når nødvendig.
Jeg har hatt Parveen Chopra som fastlege siden fastlegeordningen ble opprettet. Jeg har alltid følt meg sett og tatt på alvor. Meget fornøyd.
Veldig flink lege og profesjonell i sitt arbeid. Har hatt Parveen som fastlege i 10-12 år, og alltid fått den nødvendige behandlingen med god service.
Anbefales på det sterkeste!
Har hatt Chopra som fastlege i fem år. Han lar meg snakke og tillater flere utredninger per besøk. Takk.
Han var ok da jeg trengte noe akutt behandling, men ellers blir det for mye svada om økologisk mat og mindfullness som svar på alle problemer. En av de viktigste egenskaper en lege bør ha, nemlig det å kunne lytte, mangler i stor grad.
Vis flere...