Atif Ikram Chaudhry
Mann, 47 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Jeg har hatt flere fastleger opp gjennom årene og har aldri skrevet en vurdering på nettet, men Atif er en uinteressert lege som jeg oppfatter som å ha lite fagkompetanse. Oppriktig den dårligste fastlegen jeg har hatt.
Hei, dette var litt av urimelig og ubegrunnet faglig vurdering.
Min utdannelse bakgrunn er fra medisinske fakultet i Oslo.
Hva som er grunnen til din kommentar kan være følgende:
Fastleger har portvakt oppgave, alle ønsker om henvisninger og blodprøver må være medisinsk indikasjoner for.
Hvis du mener dette er urimelig så er det lite jeg for endret.
For det andre, hva er bakgrunnen for at du bytter så mange fastleger?
For en negativ kommentar første gang i min karriere.
Du er velkommen til å oppsøke meg, med konstruktiv tilbakemelding på legekontoret.
Hei , beste fastlegen jeg har hatt , har hatt han som fastlege nå i 5 år , fornøyd. Ingenting og klage på
Som regel så gidder folk kun å bruke krefter på å skrive en anmeldelse av noe eller noen om det er en negativ en. Når jeg nå som nummer 37 av 37 også velger å gi 5 stjerner så er det bare for nok en gang å skrive under på at han nok trolig er en av våre beste leger. Han svarer svært raskt på henvendelser på helenorge og i virkeligheten så er han rett og slett fantastisk. Han har faktisk vært med på å endre og forbedre livet mitt, det er ingen overdrivelse.
En mer sympatisk og lyttende lege som ser deg, det skal man lete lenge etter. Skulle ønske jeg fant Atif mye tidligere enn jeg gjorde for da hadde kanskje min helsesituasjon vært annerledes enn i dag. Men tusen hjertelig takk for all hjelp og råd du har gitt meg igjennom mange år.
Atif er den beste fastlegen barna og jeg har hatt. Tålmodig, forståelsesfull og utstråler trygghet 🙂
Vis flere...