Nazia Batool
Kvinne, 53 år
Har hatt dr Mukhtar som lege i snart 10 år og er veldig fornøyd med henne som min fastlege.
En lege som lytter og bryr seg.
De få gangene hun ikke har hatt mulighet til å være til stede på legesenteret har det vært flinke vikarer som erstattere.
Nå har jeg endelig sett legen regelmessig etter et par år med mange vikarer. Hun er hyggelig og lar meg få ta del i avgjørelsene. Skal sies at jeg ikke har hatt noen alvorlige eller kompliserte lidelser de gangene jeg har vært hos henne. Sekretærene har vært helt greie. Relativt kort ventetid for å få time. Lokalene er ganske enkle men for meg er ikke det noe jeg bryr meg om.
Jeg hadde vondt i magen min i flere år og jeg har vært hos flere lege men ingen av dem viste hva årsak til det, Men Nazia fant ut til meg.
Jeg er veldig fornøyd med henne.
Jeg er så utrolig fornøyd med Nazia som min fastlege. Jeg byttet til hun og er svært fornøyd med oppfølgingen jeg får etter hvert besøk.
Dr. Nazia Batool Mukhtar svært flink til og forstå pasienten. Kunnskapsrik, både generelt og spesielt behagelig vesen og god resepsjonsbetjent
Vis flere...