Eva Enger-Olsen
Kvinne, 42 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel når denne legen får ledig plass
Har hatt Eva en stund nå, og opplever at hun tar ting på alvor - tar seg tid og lytter.
Opplever henne som en varm og fin person med god kunnskap.
Hun kan høres litt brysk ut på telefon, men det er nok fordi jeg ikke ser henne samtidig.
Treg til å svare på meldinger på helsenorge, men svarer som regel grundig når det kommer svar :)
Hun er en fantastisk god lege som ser deg, hører deg og hjelper deg! Hun er et godt medmenneske samtidig som hun er en dyktig allmennlege! Anbefales!
Etter mye surr med min forrige lege. Nå ser det jaggu ut som jeg får riktige medisiner, og ikke minst skal av medisiner som jeg ikke trenger. Hun er en lege som ser helheten og bakenforliggende årsaker, og ikke bare behandler symptomer.
Jeg er veldig glad for å ha en fastlege jeg vurderer som flink, interessert i å hjelpe meg og følger opp min situasjon. Meget godt fornøyd med denne flotte Damen og fastlege ! Robert
Har vært pasient ved dette legesenteret i 32 år, men ble veldig skuffet over Eva Enger Olsen da hun tok over etter Tom Erik Franer som jeg var utrolig fornøyd med. Hun er vanskelig å få tak i dårlig oppfølging. Lite imøtekommende lite forståelse og liten evne til og finne ut av problemer lite forståelse når blodprøvene ikke viser noe galt. Blir ikke sett sitter og jesper under samtalene.
Vis flere...