Nina Willumsen
Kvinne, 66 år
Utrolig lang ventetid, hver gang må jeg vente 1t, uten noen forklaring på hvorfor. Det er respektløs oppførsel ovenfor min tid.
Har veldig god erfaring med Nina Willumsen. Føler meg godt ivaretatt. Hun er meget kunnskapsrik og veldig hyggelig å snakke med. Beste gynekologen jeg har vært hos!
Dette var en flott opplevelse hos gynekolog. Følte hun brukte god tid og jeg følte meg hørt og sett og at jeg har fått rett behandling!
Jeg har gått til Nina Willumsen i flere år, og har alltid blitt godt ivaretatt. Hun er dyktig og har mye kunnskap om fagfeltet sitt.
Jeg kom inn til timen 45 min senere enn avtalt. Dette virket å være et resultat av at det klemmes inn for mange pasienter på for kort tid. Hun er sikkert kunnskapsrik, men for meg manglet en følelse av å bli ordentlig ivaretatt og ikke en del av et «samlebånd» med pasienter. Fulgte opp etter avtale i etterkant, men jeg kommer dessverre ikke til å dra tilbake.
Vis flere...
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.