Lars Kåre Dotterud
Mann, 69 år
Opplevelsen å møte Lars Kåre Dotterud var så fin.Han er dyktig ,gruet meg til å fjerne to føflekker men det gikk som en drøm .Er så glad jeg ble henvist til han.Mvh [Navn fjernet av moderator]
Veldig hyggelig blir bestandig godt tatt i mot. Beste hudlegen jeg har vært hos . Han hjelper så godt han kan og forstår meg . Svarer godt på alle mine spørsmål.
Jeg har hatt årlige og grundige kontroller i en del år, og fått gode og effektive behandlinger når det har vært behov for det. Han gir god og forståelig informasjon om behandlingene og framstår som en faglig dyktig og betryggende hudlege. Ventetiden før jeg kommer inn kunne ved flere anledninger ha vært en god del kortere.
Virker trygg å komme inn til i sårbar situasjon.
Husker din historikk. Virker faglig sterk.
Tar seg tid til å forklare. Gjør grundige undersøkelser og viser interesse for MIN situasjon.
Blid og hyggelig.
(Kan være endel ventetid for oppsatt time.)
Grundig undersøkelse og effektiv behandling. God forklaring på hva som er hva og hvilken behandling som skal gjennomføres.
Vis flere...