Hilde Bugge
Kvinne, 61 år
underarmplastikk, fjernet ekstra hud. Ble gjort i februar, og i sommer kunne jeg bruke kortermet igjen.Arr er nå fine, så veldig fornøyd.
Gjorde en brystreduksjon hos Hilde, og kunne ikke vært mer fornøyd! Følte meg trygg og fikk en veldig fin opplevelse. Hun var flink til å forklare hva jeg kunne forvente, og hvordan operasjonen ville foregå. Resultatet ble bedre enn jeg hadde forestilt meg, pene arr som nesten ikke syntes etter 7 mnd. Vil absolutt anbefale å gjøre denne operasjonen hos henne.
Jeg var inne for en fettsuging av haka pga uønsket genetisk fett rundt hake og kjevepartiet. Jeg ble veldig godt tatt i mot av min kirurg på konsultasjonen og ble fortalt at dette var noe som var mulig for meg. På selve operasjonsdagen gikk alt knirkefritt og det hele tok heller ikke lang tid. Jeg er også kjempefornøyd med sykepleierene under operasjonen. Jeg ble godt følgt opp under grotiden, og alt grodde helt perfekt! Jeg er superfornøyd!
Jeg har bare de aller beste ordene å si om Hilde Bugge ved Aleris. Hun er en utrolig dyktig, empatisk og profesjonell kirurg som møter deg med en helt egen ro og trygghet.
Hun lytter, tar seg god tid og forklarer på en måte som gjør at man føler seg både sett, forstått og ivaretatt. Det er tydelig at hun har stor faglig kompetanse, samtidig som hun har en varme og medmenneskelighet som betyr enormt mye som pasient.
Jeg har følt meg trygg i hennes hender fra første stund. Hun tar bekymringer og smerter på alvor, er grundig i vurderingene sine og gir deg aldri følelsen av at hun har dårlig tid. Tatt flere inngrep hos henne og vært strålende fornøyd hver gang.
Hilde Bugge er rett og slett et fantastisk eksempel på hvordan man ønsker å bli møtt som pasient rolig, empatisk, grundig og svært profesjonell.
Mine aller varmeste anbefalinger hilsen [Navn fjernet av moderator]
Fornøyd med resultatet( øyelokkoperasjon). God og hyggelig oppfølging. Kan anbefale både legen(Bugge) og Aleris! Proft i alle ledd
Vis flere...