Profilbilde av hudlege Panagiota Mantaka

Panagiota Mantaka

Profilbilde av hudlege Panagiota Mantaka
Hudlege
Kvinne, 57 år

Bestill time

Konsultasjon hudlege
Pris: 1790 kr

Førstegangskonsultasjon hos spesialist i hudsykdommer.
Innebærer vurdering av hudtilstand og type behandling. Ved vurderingen vil du få forespeilet valg av behandling, pris og ved behov for videre oppfølging av tilstanden din vil du få tilbudt en ny time/ kontrolltime. Tillegg for enkelte behandlinger, se egen prisliste.


I dag 10. jun I morgen 11. jun Fre 12. jun Lør 13. jun Søn 14. jun

Om

​Patty er hudlege (spesialist i hudsykdommer) og har en PhD innenfor området. Hun innehar bred kompetanse innenfor hud generelt og har særlig kompetanse innen dermatologisk kirurgi og onkologi (hudkreft), men utreder alle typer problemstillinger innen hud. Dr. Mantaka har hatt sin praksis hos Oslo City Legesenter siden 2016, og har tidligere vært overlege ved Rikshospitalet samt erfaring fra Oslo Universitetssykehus – Ullevål.

Spesialisering

Hud og veneriske sykdommer

Godkjenning

Autorisasjon (2002)

Offentlig avtale

Nei

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Panagiota Mantaka er hudlege i Oslo

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(182)
182 vurderinger
Tilgjengelighet
(124)
124 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(129)
129 vurderinger
Service
(103)
103 vurderinger

Siste vurderinger av Panagiota Mantaka

Anbefales overhodet ikke

Klinikk: Oslo City Legesenter AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Ble gitt direkte feil informasjon om medikamenter, på direkte spørsmål- fant ut dette da jeg sjekket i etterkant. forventer nøyaktighet og redelighet fra legen (dr. Manatiaka)noe jeg ikke kan se at ble utvist i vårt tilfelle. Man betaler for 30 minutter- i realiteten får man 15. i tillegg ble vi bedt om å betale før de ville skrive ut en bekreftelse på oppmøte. Det er mange hudleger å velge blant så vi drar ikke til denne legen igjen.

Trygg og kunnskapsrik

Klinikk: Oslo City Legesenter AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Vennlig mottakelse; bittelitt forsinket, men helt "innafor". Ryddig og grei orientering om videre behandling. Dette blir bra!

Kunnskapsrik og empatisk

Klinikk: Oslo City Legesenter AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

En lyttende, observant og kjempedyktig lege som grundig utreder pasienten, stiller riktig diagnose og setter i gang effektiv behandling! Ikke minst er legen meget behagelig og sympatisk!

Dyktig og setter pasient i fokus

Klinikk: Oslo City Legesenter AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Legen har en imponerende CV og var veldig kunnskapsrik angående min tilstand, jeg ble godt lyttet til og mine egne ønsker rundt behandling ble tatt i betraktning. Det er en privat lege så det koster noe men ikke hårreisende priser heller. Veldig fornøyd.

Veldig dyktig, kunnskapsrik og profesjonell hudlege

Klinikk: Oslo City Legesenter AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Hudlege Patty (Panagiota Mantaka) er veldig dyktig, kunnskapsrik og profesjonell hudlege. Hun er veldig flink i å kommunisere, å høre på pasient, stiller spørsmål underveis og forklare diagnosen og veien videre.
Hun undersøkte huden min og symptomer veldig nøye.

Jeg er veldig veldig fornøyd med henne og anbefaler henne på det sterkeste!

Vis flere...