Anders Gangsaas Dyrbing

Tannlege
Mann, 51 år

Godkjenning

Autorisasjon (2001)

Tilleggskompetanse

Godkjent implantatprotetisk behandler

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Oris Dental Fredrikstad Telefonnummer69 33 43 4069 33 43 ...
Jens Wilhelmsens gate 1 1671 Kråkerøy
Anders Gangsaas Dyrbing er tannlege i Fredrikstad

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(22)
22 vurderinger
Behandling
(17)
17 vurderinger
Tilgjengelighet og service
(17)
17 vurderinger
Pris
(12)
12 vurderinger

Siste vurderinger av Anders Gangsaas Dyrbing

Snill og rolig

Klinikk: Oris Dental Fredrikstad Skrevet
Samlet vurdering
Behandling
Tilgjengelighet og service
Pris

Snill og rolig..forklarer godt hva som skal gjøres...har panikk angst..og spesielt for tannleger..Etter mange år uten å gå til tannleger..føler jeg endelig tiltro til Anders..snart skal jeg få smile igjen...oppdatering kommer når gliset er på plass....Takk :-)

DEN BESTE:)

Klinikk: Oris Dental Fredrikstad Skrevet
Samlet vurdering
Behandling
Tilgjengelighet og service
Pris

Synes Anders er en oppgående og moderne ung tannlege, som tar gjerningen sin seriøst. Flotte og fine lokaler til å være hos en tannlege. Synes oxo at miljøet der er behagelig. Kommer til fortsette der så lenge tenna er på plass:)

Veldig fornøyd med tannlegen!

Klinikk: Oris Dental Fredrikstad Skrevet
Samlet vurdering
Behandling
Tilgjengelighet og service
Pris

Har brukt denne klinikken noen år nå, og er utrolig fornøyd med både behandling og priser!
Tannlegene, og medarbeidere er imøtekommende og hyggelige.
Stor takk fra fornøyd kunde!!!

Det finnest ikkje ord...

Klinikk: Oris Dental Fredrikstad Skrevet
Samlet vurdering
Behandling
Tilgjengelighet og service
Pris

...for kor bra ein tannlækjar Anders er. Eg hadde ein pause på 13 år frå eg var hos den horrible skuletannlækjaren eg vaks opp hos til eg endeleg fann Anders (ok, eg gjekk først til han av di han var den som hadde best tilbod om dop (eller narkose, som dei kallar det)) og fekk gjort ei skikkeleg opprydding.

I ettertid har vi gått stega frå narkose til lystgass og no har han jammen klart å lure meg til å sette bedøving med sprøyte også. Merka ikkje at han satte sprøyte i tannkjøttet på meg ein gong. Tannlegeskrekken er så godt som borte. Fantastisk rolig og flink fyr.

Flink tannlege

Klinikk: Oris Dental Fredrikstad Skrevet
Samlet vurdering
Behandling
Tilgjengelighet og service
Pris

Anders er en flink tannlege. Jeg har tannlegeskrekk, men føler meg trygg hos han da han forklarer hva som vil skje. Han har også musikk på rommet, noe som gjør at hvert fall jeg roer meg ned. Venterommet er pent med akvarium og tv. Personalet er hyggelige og jeg har bare gode opplevelser med denne tannlegen. Anbefales!

Prisen er ikke så halvgæli den heller. Litt dyr på vanlig undersøkelse, ellers relativt normale priser. Betaler gjerne litt mer for å gå til Anders, får meg til å føle meg trygg.

Vis flere...