Bestill time
Profilbilde av kiropraktor Frode Vivot Sørholt

Frode Vivot Sørholt

Profilbilde av kiropraktor Frode Vivot Sørholt
Kiropraktor
Mann, 59 år

Bestill time

Førstegangskonsultasjon
Pris: 660 kr

Prisen gjelder etter fratrekk på helfostønad. Studentpris 430,- (ved fremvisning av studentbevis). Helgetillegg: 300,-. Tillegg for trykkbølgebehandling: 100,-.


I dag 2. mai I morgen 3. mai Søn 4. mai Man 5. mai Tir 6. mai

Om

Frode har 5-årig kiropraktorutdannelse fra Anglo European College of Chiropractic (AECC) Bournemouth, England og Skandinaviska Kiropraktorhögskolan, Sverige. Han har over 20 års erfaring som kiropraktor.

Frode behandlet det meste innen muskel- og skjelettplager hos både barn og voksne. Teknikker Frode bruker er leddjusteringer, mobilisering og trykkpunktbehandling.

Gjennom årene har Frode opparbeidet seg en faglig sterk kompetanse innen behandling av korsryggsmerter / lumbago, hoftesmerter, skuldersmerter, nakkesmerter, albuesmerter, hodepine, samt fot- og ankelsmerter. Frode finpusser stadig sine ferdigheter og holder seg faglig oppdatert. Hos Frode vil du oppleve en god kombinasjon av faglig dyktighet, engasjement og en stor dose humor.

Godkjenning

Autorisasjon (2004)

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Frode Vivot Sørholt er kiropraktor i Oslo

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(152)
152 vurderinger
Tilgjengelighet
(105)
105 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(101)
101 vurderinger
Service
(93)
93 vurderinger

Siste vurderinger av Frode Vivot Sørholt

Skadeforebyggende og trygg

Klinikk: Akutt Kiropraktikk Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg kom med en kneskade, og Frode så med en gang årsaken til skaden. Han har hele veien forklart meg hva han gjør, hvorfor han gjør det og hva det vil si for kroppen min.

Han er lett tilgjengelig på tlf og tilpasser timer/hjelper der det trengs.

Samtidig får jeg alltid en trivelig samtale og et stort smil.

Erfaren og kunnskapsrik

Klinikk: Akutt Kiropraktikk Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har benyttet Akutt kiropraktikk ved noen akutte tilfeller av prolaps eller nerveklem de siste årene. Og da særlig Frode. Blir alltid tatt seriøst i mot og gjør seg tilgjengelig på meget kort varsel. Aldri ventetid. Merker betydelig bedring etter kun få behandlinger. Meget god veiledning underveis. Må også berømme Frodes evne til å skape en avslappet og god stemning med bruk av av humor og gode samtaler. Anbefales på det sterkeste.

Trygg og kunnskaps rik og godt humør

Klinikk: Akutt Kiropraktikk Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Fikk skikkelig smell i ryggen etter tennis kamp. Frode så problemet med en gang og etter flere behandlinger ble jeg god som ny. Godt humør og god kompetanse verdsettes høyt og dette har Frode. Anbefales.

Hyggelig og erfaren

Klinikk: Akutt Kiropraktikk Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

En hyggelig og morsom mann som har mye kunnskap innenfor sitt felt. Veldig ærlig om prosessen og hvor lang tid en behandling vil ta

Effektiv og kunnskapsrik

Klinikk: Akutt Kiropraktikk Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Effektiv og målrettet behandling. Lang erfaring som vet hva som må til. Det oppleves trygt å komme dit.

Vis flere...

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.