Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Oasen legesenter DA
Nøye, lyttende
Lege: Lars Ingve Sømme Vigdel SkrevetVeldig flink fastlege! Lytter, leser seg opp. Bryr seg. Jeg føler meg trygg. Hardt arbeidende. Ringer gjerne på kveldstid.
Tafatt og mangler oversikt
Lege: Simen Ringdal Storetvedt SkrevetJeg opplever at det føles som å komme til ham for første gang hver gang. Det er lite kontinuitet i behandlingen. Han husker lite av hva vi har snakket om tidligere. Tar tydeligvis dårlige notater også, for dem er det ikke stort mye hjelp i når hukommelsen ikke strekker til.
Føler meg ikke tatt på alvor.
godt ivaretatt
Lege: Lars Ingve Sømme Vigdel SkrevetHer er en fastlege som tar pasienten på alvor , ikke har alle løsningene selv men inkluderer pasienten i hvordan man kan løser problemene .
Lege som ler av deg
Lege: Simen Ringdal Storetvedt SkrevetEn lege som ikke hører på pasienten. Kommer med vitser og spøk og helt urealistiske løsninger. Han hører ikke på pasientene sine.
Ikke fornøyd.
Lege: Simen Ringdal Storetvedt SkrevetDe første gangene opplevde eg denne legen som hyggelig og hjelpsom..Hyggelig er han men også fryktelig tiltaksløs når man har flere helseproblem og han ikke helt vet hva han skal gjøre. Ikke gidd han henvise videre til noen med mer peiling heller. Jeg satt igjen med en følelse av å ikke bli trodd og at legen mente jeg bare måtte skjerpe meg.. Nå har jeg byttet fastlege.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?