Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Symra Legesenter AS
Ikke fornøyd i det hele tatt!!
Lege: Keiwan Salimi SkrevetFøler ikke at fastlegen ønsker å hjelpe. Vanskelig på fornyelse av resept som ikke burde være noe problem, ønsker ikke legge inn blåresept på noe jeg har krav på.
Hver gang jeg tar kontakt får jeg følelsen av at han ikke ønsker å hjelpe meg og at jeg er til bry. Selv i en sårbar situasjon som graviditet. Så sier han at alvorlig svangerskapskvalme er vanlig. Sitter en time i kø for å ikke komme gjennom hos legekontoret. Får ikke sendt melding eller e-konsultasjon til legen. Kun resept og bestille time. Han er der ikke hver dag heller. Anbefaler virkelig ikke! Spesielt hvis man er dame og gravid! Blir ikke tatt på alvor i det hele tatt!!!!
Trygg, kunnskapsrik og ærlig
Lege: Camilla Udjus SkrevetOppleves som en særdeles god fastlege. Hun er på og ærlig. Gir rett hjelp til rett tid og er ærlig dersom hun mener man bør avvente med noe. Alltid blid og veldig imøtekommende.
En knallgod fastlege
Lege: Camilla Udjus SkrevetHar hatt Udjus som fastlege i snart et år og hun har fått tatt tak i ting som min tidligere fastlege bare har latt skure og gå i årevis, noe som har resultert i at flere diagnoser og også kirurgi.
Ikke bare er hun faglig god og har en god og profesjonelt fremtoning, men hun er også veldig "på ballen" og får ting gjort.
Meget god fastlege
Lege: Camilla Udjus SkrevetFlink, kunnskapsrik og hyggelig lege. Løsningsorientert, lytter og henviser videre ved behov. Svarer raskt på henvendelser, og yter svært god service.
Verdens beste fastlege
Lege: Andrea Hembre Ulsund SkrevetAndrea er helt unik!
Hun ser deg og følger opp på en helt enestående måte.
Hun er varm, forståelsesfull og morsom.
Et helt nydelig menneske.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?