Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Bjønneslegene AS
ikke fornøyd
Lege: Marthe Haugland Evensen Skreveter ikke fornøyd med denne legen, blir ikke tatt på alvor. måtte mase meg til henvisning, virker ikke som hun tror på at pasienten har smerter. Legen er heller ikke særlig imøtekommende, eller forståelsesfull, når det gjelder psykiske plager.
Den beste legen jeg har hatt
Lege: Siri Dalsmo Berge SkrevetJeg skriver vanligvis ikke slike vurderinger, men må bytte fastlege grunnet flytting, og synes at Siri fortjener ros. Hun lytter og er forståelsesfull, er lett å komme overens med, og er generelt god på hva hun gjør. Har gått til henne flere ganger med diverse problemer, og det har føltes trygt. Jeg har absolutt ingenting negativt å si om henne eller de i resepsjonen for den saks skyld. Anbefaler på det sterkeste.
Flink med barn :)
Lege: Hildur Gudmundsdottir SkrevetKjempefornøyd med denne legen! Tok seg god tid, var grundig og utrolig flink med sønnen min -som egentlig er skeptisk til fremmede og syntes det er skummelt hos legen.
Kjempegodt lag med barn :)
Veldig lett å prate med!
Lege: Siri Dalsmo Berge SkrevetHun har vært legen min i ca fem år, hatt noen vikarer innimellom, den ene, Anita, helt topp lege hun og! Har bare godt å si om Siri, hun lytter, og haster deg ikke ut igjen. Henviser videre når hun skjønner at hun kan litt om alt, og ikke alt om litt 😊iblant er det lurt å få en annens mening, heller en henvisning for mye enn for lite! En lege som nok bare blir bedre og bedre med åra 😊
Godt inntrykk
Lege: Hildur Gudmundsdottir SkrevetVært hos henne en gang på akutttime med sønnen. Følte hun tok seg god tid, og ville hjelpe oss. Er fornøyd med mitt møte med denne legen.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.