Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Hegra Legekontor
Rolig og flink lege
Lege: Arne Harald Solem SkrevetArne har vært fastlegen til meg helt siden jeg var barn og han har vært legen til flere i familien min, han er en kjempegrei mann, han forklarer godt, forteller om legemidler og bivirkninger, og han gjør grundige undersøkelser.
Kjempebra
Lege: Solgunn Aalrust SkrevetFlott, flink, medmenneskelig, kan hjelpe der andre ikke kan! Har slitt med hodepine i mange år, ingenting hjelper!
Mye magevondt, knanjse irritebel tarbm...
Doktoren kjenner meg fra før, trenger hjelp nå da forrige fastlege var userriøs!!
Jobbene gir meg opp, hvet ikke helt hba jeg skal gjøre. trenger virkelige gode råd!
Jeg bytter til en annen lege
Lege: Solgunn Aalrust SkrevetGrunn til det er følgende: Jeg var hos legen Aalrust i juni 2015 da vi ble enige om at jeg skulle henvises til en legespesialist. Henvisningen var ikke sendt av Aalrust straks etter mitt besøk, men først på slutten av september. Fra og med juli var jeg nødt til å ringe legekontor hver uke for å purre på.
Mitt endelige inntrykk er at Aalrust ikke er punktlig når det gjelder å utføre oppgaver som forventes av henne som lege.
Flink, men fjern
Lege: Solgunn Aalrust SkrevetVeldig snill og hyggelig dame, men ting tar ofte litt tid. Henvendelser sendes gjerne noen mnd. etter avtalt tidspunkt. Ganske rotete og glemsk, men menneskelig og sprudlende.
Fikk tillit i mange år, men burde ikke hatt det.
Lege: Arne Harald Solem SkrevetVirker saklig og konstruktiv, som regel kort. Skriver mye på PC under konsultasjon. Lett for å skrive ut medisiner og avvente ønsket seponering. Er behjelpelig med søknader om trygd, men: Jeg er (i ettertid) på ingen måte fornøyd med oppfølgingen jeg har fått av denne legen. Jeg fikk ikke den behandlingen jeg forventet. Denne legen anbefales ikke til pasienter som trenger tett oppfølging.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?