Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Kirkenes Legesenter
Ikke den bæste
Lege: Espen Bang Rafaelsen SkrevetHan roter veldig og er uengasjert
Lytter ikke på pasienten
Va veldig skuffende legetime
Ble veldig lei mæ
Fordi æ vet at han
Kan bedre enn det
En god lege.
Lege: Kenneth Dørmænen SkrevetHan lytter alltid, og er klar til å hjelpe meg. Har hatt han som fastlege i mange år, og vil ikke bytte.
Ikke flink innen psykiatri.
Lege: Espen Bang Rafaelsen SkrevetVirker som han mister "interessen" etter en stund med behandling for psykiske lidelser. Han lytter ikke og har ofte bestemt seg på forhånd. Føler meg ikke ivaretatt!
Den beste legen...
Lege: Axel Grahame Søholt Lupton Skrevet... jeg noen gang har hatt. Dyktig, tillitsvekkende og tilstede. Føler jeg blir tatt på alvor og lyttet til.
Fantastisk!!
Lege: Marianne Kvestad Øygard SkrevetTar seg tid til å lytte og er flink i å ressonere til "kjernen" ut i fra informasjonen hun får. Utrolig dedikert og seriøs i arbeidet sitt.. God i veiledning og flink til å se på andre løsninger fremfor å bare kjøre en "sti" andre har laget, som i lengden ikke er helsemessig gunstig eller bra... Rett og slett fantastisk!
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.