Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Sandefjord Legesenter
Arrogant oppførsel.
Lege: Dag Johann Kjærnet SkrevetFlinke og imøtekommende legesekretærer, lett å få time. Slitt venteværelse.
Arrogant og lite imøtekommende lege. Alltid forsinket, har noen ganger måtte komme tilbake dagen etter fordi han er forsinka og har liten tid til å følge opp eller ikke har tid til å sende henvisning videre. Er ikke ofte hos lege 1-2 ganger i året...Begeret var fullt når vi havnet i en uforutsatt livssituasjon hvor en nær person plutselig ble dødssyk (kreft) og hadde bare uker igjen å leve, lite imøtekommende og forståelsesfull Følte meg nærmest til bry. Har byttet fastlege.
Veldig fornøyd /
Lege: Dag Johann Kjærnet SkrevetDr.Kjærnet er en person som tar tak i problemstilling og henviser deg videre om det skulle være behov. Han er en veldig blid person og det er god kompentanse og samarbeid i klinikken.
Litt gammel klinikk men den er ren og ryddig. Personal er blide og forståelses fulle.
Bra med parkering nå :)
Fremoverlent og bred kompetanse
Lege: Kåre Kvestad SkrevetVeldig fornøyd med Kvestad!
Har fått inn alle familiemedlemmene hos han over tid og alle er like fornøyde.
Anbefales på det sterkeste!
Lege: Kåre Kvestad SkrevetDr. Kvestad er flink med barn, lytter og meget dyktig lege på alle måter. Man får time raskt og damene på kontoret er veldig blide og hyggelige. Hadde aldri byttet han ut om jeg ikke flyttet. Han har vært meget dyktig med min premature datter. Misunner de som får vår plass. Vi stå på vente liste i over 1 år og hadde gjort det igjen. Fantastisk lege som jobber rask og ser problemene med engang. Takk for nå.
Fin fyr!
Lege: Dag Johann Kjærnet SkrevetDag er en kjempe flott lege. Han er alltid interessert, bryr seg om pasienten og tar seg tid til å høre på det man har å si.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.