Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Glomma Legesenter
Uinteressert og arrogant
Lege: Ebbe Gundersborg Ansethmoen SkrevetHar ikke fått oppfølging eller profesjonell hjelp.
Fornyet ikke resepter ( selv om dette er legemidler jeg har hatt fast i lang tid) men måtte begynne å «eksperimentere» med andre typer.
Har ikke fått oppfølgning på nye medisiner…
I et skriv til NAV ifht AAP, kjente jeg ikke igjen hverken beskrivelse eller situasjon.
Følte meg ikke trygt ivaretatt eller sett.
Tilgjengelig og engasjert
Lege: Synne Kvitvær SkrevetGod dialog med fastlege. Viste forståelse, viser interesse for klient, gir gode og konkrete råd/veiledning.
Glemte pasient time og hadde dratt hjem
Lege: Synne Kvitvær SkrevetForandrer timer ofte. I tillegg glemmer timen som det blir forandret til. Veldig useriøs behandling.
Imøtekommende og dyktig
Lege: Axel Kylstad Kleive SkrevetHar nylig fått han som fastlege. Kjempe trivelig og en artig mann. Føler meg sett og han sitter mot meg og prater, og ikke kun på skjermen. Han virker svært dyktig og tar meg på alvor.
Verdens beste
Lege: Axel Kylstad Kleive SkrevetAbsolutt verdens beste fastlegen. Norge trenger flere leger som ham. Hadde han i bærum før han flyttet. Og nå som han har flyttet vet jeg ikke om jeg gidder bruke samme legekontoret engang . Jeg vil ikke ha en annen fastlege. Heldige de som nå har ham
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.