Axel Kylstad Kleive
Mann, 41 år
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Min kone oppsøkte Glomma Legesenter 25. april 2025 etter å ha hatt vedvarende hoste i over en måned. På tross av tydelige symptomer og langvarig sykdomsforløp, ble det kun tatt en CRP-test, og legen unnlot å lytte på lungene hennes. Hun ble sendt hjem uten behandling eller videre oppfølging. Når hun ba om ny time, fikk hun tilbud først tre uker senere, til tross for risikoen for utvikling av lungebetennelse. Dette oppleves som svært uansvarlig. Vår erfaring med Glomma Legesenter denne gangen har dessverre vært meget skuffende.
Veldig fornøyd med han som ny fastlege. Lytter, forstår og iverksetter nødvendige tiltak. Har ingenting å utsette på denne fastlegen.
Byttet til Kleive for et år siden. Helt ok lege, men de ansatte på legekontoret er helt ubrukelige. De er grinete, ligger i stolen når de snakker med pasienter, glemmer pasienter som sitter i kø for blodprøve, og de later som de er leger og vet alt når de skal vurdere akutte ting. Jeg har fått nok, anbefaler absolutt ingen denne legen på bakgrunn av ansatte på legekontoret.
Man må i tillegg vente veldig lenge for å få time, tross at det er akutt. Rart når legen har mange ledige plasser. Sender du melding til legen, så får du time dagen etterpå.
Vil bare takke Aksel Kylstad Kleive for at du ryddet opp i mitt møte med ikke hyggelig kontor dame.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Jeg er veldig fornøyd med oppfølgingen jeg har fått. Fastlegen er alltid lyttende og viser genuin interesse for min helse og velvære. Jeg føler meg godt ivaretatt, og det er tydelig at legen er både kompetent og oppdatert på de nyeste retningslinjene innen medisinsk behandling.
Vis flere...