Markedet Legesenter

Kontakt

Telefonnummer 52 72 29 17 52 72 29 ...
Skåregata 92 5528 Haugesund

Tilknyttede personer

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(75)
75 vurderinger
Tilgjengelighet
(60)
60 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(61)
61 vurderinger
Service
(56)
56 vurderinger

Siste vurderinger av behandlere ved Markedet Legesenter

Meget oppegående

Lege: Christian Veuskens Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Min erfaring er at han tar pasientene på alvor. Lytter til det som er problemet og tar seg tid pasienten. Føler en blir tatt seriøst. Sender videre for utredning om det skulle være noe og er ikke av den typen lege som skal fikse alt selv.
Bare hatt gode opplevelser derfra. Oppfølgingen har vært formidabel. Vil anbefales på det sterkeste !!!

Ikke fornøyd

Lege: Solfrid Anette Anvedsen Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Er ikke fornøyd med legen, og etter et og et halvt besøk (forsøkte å få en resept for urinveisinfeksjon, ventetid 2t. Og da hadde jeg ikke mulighet å vente lengre.) Når jeg forsøkte å ringe på nytt dagen etterpå fikk jeg ikke time, fordi jeg gikk fra den jeg hadde( hvem som har tid og mulighet å bli sittende på legekontoret en halv dag?!). Om urinveisinfeksjonen ikke gikk over, fikk jeg vel komme tilbake seinere.. Useriøst. Bytter jeg lege med GLEDE.
Det er ikke bare ventetiden for noe som vanligvis går kjapt andre steder, men måten hun snakker til deg.
I tillegg går hun i joggebukse...?

Dyktig lege

Lege: Christian Veuskens Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg har hatt Veuskens som fastlege i snart 3 år. Opplever han som dyktig og at han tar seg god tid. Han setter seg alltid ned og ser på deg og forklarer deg grundig om saker. Han er alltid smilende og jeg liker den gode humoren hans.

ukonsentrert og stresset

Lege: Sjur Erik Melkeråen Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg har vært hos Melkeråen en del gangen, før de flyttet og nå som de er på markedet. Jeg opplever Melkeråen som ukonsentrert, og at han ikke vil hørre på meg og mine problemer. Det er ikke alltid jeg får sakt alt jeg vil før det er ut og inn med neste.
Men jeg opplever han også som dyktig.
Kontordamene er veldig uhøfelige i telefonen! Der er ikke så kjekt.

dårlig

Lege: Solfrid Anette Anvedsen Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Veldig lang ventetid, kan godt komme opp i 1 time. Får time 1 uke etter du har ringt inn. Føler jeg ikke blir hørt. Blir ikke tatt seriøst. Har dårlig tid til pasientene sine. En time varet i 15 min før kun være inne i 5 min. Må bestille ny time om de er flere ting du vil ta opp.

Aldri opplevd slik behandlig hos en lege før.
Om jeg skal nevne noe positivt er de at dei er flinke til og ta blodprøver.

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.