Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Bragernes Øyeklinikk AS
Hit skal jeg aldri tilbake
Lege: Rim N. Alme SkrevetOpplevde klinikken som uprofesjonell.
Vanskelig å få tak i PR tlf grunnet meget begrenset tlf tid. Lang ventetid for å komme gjennom i tlf tiden.
Dr.Alme fremstår som sur og kvass. Fikk flere ganger beskjed under timen om å ikke stille så mye spørsmål for da klarte hun ikke å tenke. Kvass og tidvis uprofesjonell i kommunikasjonen. Ingen aktiv lytter. Mulig hun er flink faglig,men dette overskygges av hennes måte å kommunisere på. Stolte ikke på hennes vurdering.
Kommer aldri til å dra tilbake hit!
Dyktig
Lege: Rim N. Alme SkrevetFremstår som veldig dyktig. Var rask til å kontakte fastlegen min, og be om videre undersøkelser. Hun er blid, men kan virke litt skarp. Jeg er alt i alt veldig fornøyd.
Lite sympatisk og på grensen til ufin
Lege: Rim N. Alme SkrevetGrei nok faglig men lite sympatisk fremtoning. Tilstrekkelig til at jeg velger en annen lege neste gang
flink, men "spiss" i sin talemåte.
Lege: Rim N. Alme SkrevetLegen spurte om div. Men avbrøt stadig på en opplevd arrogant måte-straks svarene var såvidt påbegynt.
Ingen ting å utsette på det faglige. Følte meg godt ivaretatt rundt det.
Men svært uvant å bli snakket slik til i en opplevd "spiss" talemåte fra en behandler.
Rot angående faktura og lite service og forståelse for vansker med å avbestille timer
Lege: Rim N. Alme SkrevetJeg opplever dårlig service angående faktura fra denne klinikken. Også kontaktinformasjon er vanskelig å finne på nett.telefontider meget begrenset og ingen mulighet for å legge igjen beskjed. Da peker jeg på mailadresse. Den kommer visst riktignok i sms klinikken sender ut - men jeg sletter disse da jeg setter avtaler inn i kalender.
Faktura og purringer blir gjentatte ganger sendt ut til feil adresse selv om man har opplyst dette på mail til klinikken. ingen forståelse for vansker med å avbestille.
Ingen hyggelig kundebehandling. Da man kommer med kontantbetalning kan de hellerikke ta i mot dette.
Faglig sett er legen god og virker pålitelig og nøye i virke som øyelege. Pga. overnevnte service velger jeg likevel å gå over til annen øyeklinikk.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?