Kjell-Axel Reier
Mann, 63 år
Spesialisering
- Allmennmedisin
- Indremedisin
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Har hatt dr. Reier som fastlege i mange år, det har fungert bra en stund, men nå opplever jeg at han ikke møter meg som pasient, får ingen forståelse for hva jeg trenger hjelp til. Mottar standardbrev som ikke er relevant for min problemstilling, han stenger dialogen før problemet er løst. Jeg har nå gjentatte ganger blitt skuffet over manglende oppfølging og hvordan jeg har blitt møtt. Det er lang ventetid, og vanskelig å få kontakt, må starte ny dialog gjentatte ganger over samme problemstilling.
Har hatt Reier i en del år nå, og han er uten tvil den beste fastlegen jeg har hatt.
Håper han fortsetter i mange år til.
Det gjør ikke noe å vente ekstra på timen man har fordi jeg vet han tar den tiden pasienten trenger når det er noe alvorlig.
Har hatt Dr Reier som fastlege i mange år. Han lytter, tar meg på alvor,sender meg videre til undersøkelser ved behov.
En veldig fornøyd pasient
Har hatt Reier som fastlege i over to år, og er meget fornøyd ! Lytter, er oppmerksom, og tar tak i problemet der og da. Henviser til spesialist-lege når han mener det er nødvendig. Føler meg meget godt ivaretatt.
Kjell-Axel er en flink lege, men jeg føler meg ikke hørt hos han. Jeg kom inn og begynte å beskrive en bekymring, men jeg fikk ikke engang beskrevet problemet ferdig før jeg ble avbrutt og fikk høre at man "ikke bare kunne ta testen". Gjentatte ganger har jeg blitt forklart hvorfor mine symptomer er "normale" istedenfor å bli undersøkt.
Vis flere...