Rita Hansen Møller
Kvinne, 48 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel når denne legen får ledig plass
Beste lege jeg har hatt jeg er fra Sarpsborg og er glad jeg er bosatt i Sør Fron hun har hjulpet meg med hjerteoperasjon og hofteoperasjon og dette
Har gått iløpet meget kort tid Jeg har bekjente i Sarp som misunner meg for effektiviteten her i Sør Fron
Gir alltid følelsen av å bli sett og hørt som pasient.
Opplever henne som trygg på seg selv og sine kunnskaper, men er alikevel åpen for å innhente andre legers og spesialisters vurderinger. Føler meg rett å slett hørt, sett og veldig godt ivaretatt.
Er dessverre noe ustabil i humøret. Ganske flink til å stille diagnoser. Blir fort synlig stresset. Moderat fornøyd med henne. Vanskelig å snakke om personlige problemer med henne.
Hun greide det andre ikke hadde klart,å bryte gjennom forsvarsbarrierene mine,og på den måten begynne å avdekke de egentlige problemene mine,livsange sådan.
Glad jeg har henne,
Veldig forståelsesfull.Genuint interresert og imøtekommende. Tar ting på alvor og gir trøst og medfølelse.Er heller ikke redd for komme med meninger som kan føles sårende ved første utale, tar seg tid til å forklare hvorfor. Har stor innsikt i psyk.helse noe som føles veldig betryggende. Har stor tiltro til legen og har alltid fått mye hjelp og støtte.