Nils Kähler
Mann, 52 år
Spesialisering
Godkjenning
Tilleggskompetanse
- Petroleumslege
- Sjømannslege
Nils Kähler er utrolig kunnskapsrik og dyktig. Kan mye om trening og opptrening. Min erfaring er at han er imøtekommende, svært hyggelig og morsom. Anbefales på det varmeste.
flink til å følge opp diagnoser,
lett å kommunisere med,
får timer når det trengs
veldig bra service hos lege og legekontor
moderne og fine kontorer, med flere typer helsepersonell i samme bygg
Dr. Kaehler er svært faglig dyktig og holder seg god oppdatert på ny forskning. Vi føler oss alltid i trygge hender. Han tar seg tid, lytter og gir klar og tydelig tilbakemelding. Hele familien har nå Dr. Kaehler som fastlege. Tusen takk for hjelpen.
Brukte denne legen i noen mnd da jeg var alvorlig syk, så ikke opp fra tastaturet når jeg var der og virket irritert over alle mine bekymringer.,
Jeg hadde brudd i nesa, da jeg kom til Lege Nils Khäler gjorde han ingen ting absolutt ingenting. Han bare så på nesa og sa at jeg må dra til øre og nese hals klinikk i Tønsberg. Men jeg fikk ikke henvisning med en gang men om en uke ( det vil si at jeg ville ha gått med brudd i nesa i en uke !) deretter sa jeg at jeg jobber og om jeg kan få sykemelding ( jeg nevnte at jeg jobber i helgene) han ga meg sykemelding for 2 dager og sa at hvis jeg ønsker meg mer så må jeg gå til fastlegen min ... Uprofesjonell lege, ikke rart at han har 459 ledige plasser, ingen gidder å gå til han! Klarer ikke behandle psienten godt!! Hører ikke på pasienten. Ser ut at han er sint hele tiden! Og svarer deg uten noe lyst og frekkhet !
Vis flere...