Agnete Jørgensen

Allmennlegespesialist og fastlege
Kvinne, 50 år

Spesialisering

  • Allmennmedisin
  • Medisinsk genetikk

Godkjenning

Autorisasjon (2004)

Ledige plasser

0 av 1000
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

22 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Sentrum Legekontor -Tromsø Telefonnummer 77 66 60 50 77 66 60 ...
Killengreensgate 7 9008 Tromsø
Agnete Jørgensen er en av 91 fastleger i Tromsø

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(20)
20 vurderinger
Tilgjengelighet
(15)
15 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(15)
15 vurderinger
Service
(14)
14 vurderinger

Siste vurderinger av Agnete Jørgensen

Trygg og dyktig

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg er veldig glad for at jeg hadde Agnete som fastlege. Hun er dyktig, empatisk og en god menneskekjenner. Anbefales!

Fantastisk

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Beste fastlegen jeg har hatt. Lett å få time og føler jeg får den hjelpen jeg trenger. Min 3 fastlege på 10 år, og blir ikke å bytte henne ut så fremt jeg ikke må.

Uenig

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Som pasient føler jeg hun ikke tar meg helt på alvor og hører på det jeg sier. Jeg hadde konsultert meg med en medisinstudent før jeg gikk til henne, hadde fått vite om "normal prosedyre" i forhold til medikamentell behandling, men legen ville ikke gi meg denne behandlingen da hun "ikke hadde noe tro på det". Merker jeg blir frustrert og irritert. Bytter lege snarest.

Fremragende lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Dr Jørgensen er den beste fastlegen jeg har hatt . Min erfaring er at hun er sterk rent faglig . Det baserer jeg på tilbakemelding på ulike problemstillinger . Det jeg vil fremheve er hennes gode kommunikasjon . Den er rett og slett fremragende . Hun har hjulpet meg utrolig bra i en vanskelig periode . Hun balanserer balansen mellom undersøkelser og konklusjoner på en svært god måte , og som er veldig tilittskapende . Videre henviser hun deg til spesialisthelsetjenesten vist det er behov for det , og kommer med gode forslag til eventuelle tiltak som kan hjelpe . Jørgensen sier hun også fra vist hun ikke er enig , eventuelt har andre synspunkter på pasientens egne vurderinger og behov . Men det gjøres på en profesjonell og tilittskapende måte . Man føler seg tatt på alvor .Hun er også veldig god på skriftlige tilbakemeldinger. Rask responstid. Før meg er Dr.Jørgensen selve definisjonen på en god lege .

Usympatisk

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Opplever henne som usympatisk og lite lydhør for pasientens opplevelser. Det er ikke ofte jeg har trengt en sykemelding her i livet, men sitter igjen med en forståelse av at hun er nyutdannet og har lært på skolen at vi må få ned sykemeldingene, og av den grunn må du ha en fot i grava for å få sykemelding. Det er ikke grunn nok å ligge sengeliggende med hard influensa.
Hun er derimot veldig flink til å svare på emeldinger samt følge opp det hun sier hun skal følge opp. Hun har også tatt oss på alvor når det gjelder mine barn og det er flott.

Vis flere...