Ole Einar Møster

Allmennlegespesialist og fastlege
Mann, 51 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (2003)

Ledige plasser

25 av 1200
Bytt fastlege

Bytte til Ole Einar Møster?

Bytte av fastlege gjøres på helsenorge.no. Klikk på knappen under for å gå til Ole Einar Møster's oppføring der.

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Legegruppen Arendal Telefonnummer 37 00 34 00 37 00 34 ...
Havnegaten 1 4836 Arendal
Ole Einar Møster er en av 62 fastleger i Arendal

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(24)
24 vurderinger
Tilgjengelighet
(17)
17 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(20)
20 vurderinger
Service
(16)
16 vurderinger

Siste vurderinger av Ole Einar Møster

Innsiktsfull

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Rask og imøtekommende. Hadde satt seg godt inn i epikrise/bakgrunnsinformasjon for mitt besøk. Lyttende.

Beste fastlege jeg har hatt!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Nå har jeg hatt Ole Einar som fastlege siden jeg flyttet tilbake til Arendal i august 2024, så vi har fått litt fartstid.
Jeg er veldig imponert over hvordan Ole Einar sjonglerer de forskjellige behov til enhver tid. Det er aldri noen fare for at fastleger blir limt til stolen - det virker som en konstant kryss-ild. Av og til forstår jeg at mine behov ikke er de mest presserende, men når de er det, er Ole Einar på pletten, klar til å hjelpe.
Og han er både flink og rask, og jeg setter stor pris på begge deler. Men han er spesielt flink til å lytte, kommunisere, og finne den beste løsningen, der og da. Jeg har alltid gått ut, etter en time, og vært fornøyd med hva vi har blitt enige om (Ja, Ole Einar, til og med jeg har skjønt at jeg ikke kan ta MR av hele kroppen, haha).
Jeg kan anbefale Ole Einar uten noen reservasjoner.

Imøtekommende,oppfølgende,tar seg tid til pasienten

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Lett og kommunisere med.Alltid lyttende.Ringer meg hvis det er unormale prøveresultater.Treffsikker ved valg av type medisiner.Et eiegodt menneske.

Erfaren, flink, kunnskapsrik og fremfor alt, trygg!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Blir alltid møtt på mine problemer. Han lytter og hører faktisk på hva jeg sier. Samtidig sier han også til meg det jeg faktisk trenger og høre. Og ikke nødvendigvis det jeg ønsker og høre. Han bruker tid utenom mine timer for å holde seg à jour med seneste forskning i forbindelse med mine utfordringer.

Skulle egentlig ønske det var enda en stjerne og gi her.

Godt inntrykk

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Opplever at jeg blir tatt på alvor og fulgt opp. Alltid litt ekstra venting, men når man først kommer inn på kontoret jages man ikke ut før man er ferdig. Bruker god tid på å sette seg inn i problemstillinger, stort sett alltid en løsning.

Vis flere...