Bojan Popovic
Mann, 54 år
Spesialisering
- Allmennmedisin
- Indremedisin
Godkjenning
- Autorisasjon - Lege (2011)
- Autorisasjon - Hjelpepleier (2003)
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Han skulle henvise meg til spesialist, men han gjorde ikke. Når jeg klagde til han, sier han til meg at han ikke viste hvilken spesialist han skulle henvise meg til, og spurte meg om!
Eller jeg spurte ham om noe som gjaldt allergien til sønnen min, så han sa at jeg kunne lese på nett om det!
Pasient henvises til spesialisthelsetjeneste etter klar indikasjon og retningslinjer. Det er mange ting som kan diagnostiseres og behandles i primærhelsetjenesten.
Besvart av Bojan PopovicVed første inntrykk virker han grei nok, men har man mange spørsmål virker han etterhvert nedlatende og himlet nesten med øynene da jeg hadde mye jeg lurte på. Avbrøt meg da jeg skulle snakke og følte meg ov
erhode ikke forstått. Kan absolutt ikke anbefale han!
Som pasienten skriver her hadde den mange spørsmål. Som regel klarer man å ta opp flere pasientens problemstillinger under en legekonsultasjon. Av og til er det vanskelig å ta alle pasientens problemstillinger opp pga. begrenset varighet av fastlegekonsultasjon. Da får pasienten tilbud om ny konsultasjon slik andre problemstillinger kan ordentlig vurderes og behandles.
Besvart av Bojan PopovicOpplever å bli tatt seriøst og er grundig. Konfererer med sykehus om nødvendig, og følger opp. Sier ifra til andre instanser når han føler de ikke følger opp godt nok.
Ringer alltid i fht prøvesvar.
I tillegg til å være grundig er han venlig og jeg opplever å bli tatt seriøst og at han vil hjelpe meg med mine helseplager.
Ble tildelt denne fastlegen etter min tidligere fastlege hadde sluttet. Etter å ha hatt en fastlege som viste forståelse over min situasjon tidligere fikk jeg en som tvert om viste null forståelse over min situasjon. Dette var en stor skuffelse - så nå står jeg på venteliste på ny fastlege.