David Myklatun
Mann, 46 år
Spesialisering
Godkjenning
- Autorisasjon - Lege (2010)
- Autorisasjon - Optiker (2003)
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Skulle ønske at han tok seg tid til å høre hva pasientene hadde å si. Han prater mer enn han lytter, og man føler at han har det veldig travelt.
Jeg er så uendelig glad for å ha David som min lege. Han lytter, er genuint interessert i meg og er tilgjengelig på helsenorge på kvelder og helger. Kommer aldri til å bytte lege.
Jeg synes at han følger raskt opp henvendelser på helsenorge , og henviser videre når det er nødvendig.
Ny lege, og litt spent på om jeg ville oppleve tillit, og bli tatt på alvor . Første møtet var litt hektisk , han hadde dårlig tid - andre gang ble opphevelsen en helt annen . Flink, lytter - og var forberedt til møtet. Veldig fornøyd med min nye lege:-)
Ikke min fastlege til vanlig men fått time hos Myklatun når min har vært full. Vært veldig fornøyd de gangene jeg har vært hos han. Tar seg god tid og lytter på pasienten.
Vis flere...