Annbjørg Trydal Jansen
Kvinne, 29 år
Godt førsteinntrykk. Hun tok seg god tid til å lytte. Hun kom også med gode råd jeg skal benytte meg av. Veldig fornøyd med denne legetime n. Anbefaler på det sterkeste!
En lege som tør å stå for det hun mener. Godt inntrykk av det faglige. Ikke redd en utfordring. Rett frem og ikke redd for å si det som det er.
Vennlig ung dame som tok seg tid til å høre på problemstilling og gav gode legefaglige råd. Anbefales
Tar seg god tid og lytter. Undersøker grundig. Brukt via legelisten da min fastlege har perm. Gikk fort å få time og veldig greit å kunne velge når fastlegen ikke er tilgjengelig
Veldig imøtekommende og trygg lege. Tok seg god tid til å lytte og stilte relevante spørsmål. Jeg følte meg sett og tatt på alvor gjennom hele konsultasjonen. Et svært godt førsteinntrykk – anbefales på det varmeste!
Vis flere...