Helle Kristine L'abée-Lund
Kvinne, 59 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
L'abée-Lund har vært min (og min families) fastlege i over 20 år, og jeg er svært fornøyd. Hun er faglig dyktig og oppdatert, imøtekommende, henviser til spesialist ved behov og når hun selv ikke kan yte tilstrekkelig behandling, og har god oversikt over pasientens sykehistorikk som tas med i vurderinger ved behov. Jeg har stor tillitt til L'abée-Lund, og gir henne min varmeste anbefaling.
Vår kjære fastlege over mange år.
Har full tillit til henne, hun er empatisk og klok.
Har flere ganger vært helt avhengig av henne, og hun har alltid levert.
Til jul i år ønsker vi oss at Helle kommer tilbake, på Gløshaugen Legesenter på nyåret.
Helle har vært min fastlege i mange år, hun har dessverre nå tatt permisjon for å jobbe på St. Olavs. Håper virkelig hun kommer tilbake i 2026. En lege som lytter, tar seg tid og ser deg og hele deg. Hun er meget kunnskapsrik på mange områder, og gjør virkelig alt og mer til for at vi som pasienter skal føle oss trygge. Noe venting er det når man kommer til time, men det er helt greit :)
Etter DrHelle tok en liten permisjon fra sin fastlegestilling for å prøve en annen rolle på St. Olav. Så er Helle dypt savnet og er dypt takknemlig for og ha hun som min fastlege. Har vært mye systemsvikt fra vikarlegen Marthe Aaøren. Så føler meg utrygg hos legen der. Men sekretærene fra gløshaugen er også enestående og man føler seg trygg og hørt fra de.
Helle Kristine har jeg hatt som fastlege over 10 år.
Hun oppleves som faglig dyktig, hun ser deg som person, hun er tydelig, men viser også stor forståelse og omsorg. Helle er kul!
Helle har nå tatt en liten permisjon fra sin fastlegestilling for å prøve en annen rolle på St. Olav. Helle er dypt savnet av mange, vi håper hun snarlig kommer tilbake til Gløshaugen Legesenter.
Vis flere...