Andrea Gudrun Berz
Kvinne, 62 år
Spesialisering
Godkjenning
Tilleggskompetanse
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Har hatt Bertz som fastlege hele mitt liv. Hun er kunnskapsrik, direkte på sak og omsorgsfull Kan anbefale på det sterkeste.
Hun er grundig, hører på pasientene og gir gode råd, og forklarer ting på en god måte. Du føler at hun er tilstede, samtidig som hun er effektiv.
Andrea Berz kan bli bedre ved oftere å henvise videre til spesialist . Jeg synes det er viktig at legen har en grunnleggende holdning om å bruke spesialister slik at jeg ikke blir gående å "hangle" med mine plager unødig lenge. Det å få en utvidet vurdering fra en spesialist kan gi meg et annet bilde på sykdommen og føre til bedret eller annen behandling. Så for meg er det bedre å få en henvisning for mye enn en for lite.
Her går det på samlebånd. Andrea Berz har vært min fastlege i 8 år, og jeg synes hun har vært både dyktig og flink til å se pasienten helt til det siste 1-2 år. Svar på prøver er hun fortsatt rask med tilbakemelding på men hun virker nå stresset, litt brysk og ikke lenger så lyttende eller så grundig. Jeg bytter fastlege.
Er genuint interessert i meg og mine diagnoser aom pasient - er rett på og gir usminket forståelig direkte tilbakemelding (sarte sjeler er vil formentlig oppleve dette noe røft, men passer meg utmerket).
Er en kunnskapsbank og har et analytisk og ryddig hode hvilket etter min oppfatning er en stor styrke for min fastlege.
Vis flere...