Sverre Thorstensen

Allmennlegespesialist og fastlege
Mann, 65 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (1988)

Ledige plasser

67 av 1300
Bytt fastlege

Bytte til Sverre Thorstensen?

Bytte av fastlege gjøres på helsenorge.no. Klikk på knappen under for å gå til Sverre Thorstensen's oppføring der.

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Maudbukta Legekontor AS Telefonnummer66 90 31 0066 90 31 ...
Arnestadveien 2B 1390 Vollen
Sverre Thorstensen er en av 88 fastleger i Asker

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(14)
14 vurderinger
Tilgjengelighet
(12)
12 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(11)
11 vurderinger
Service
(12)
12 vurderinger

Siste vurderinger av Sverre Thorstensen

Dyktig lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Dyktig lege som er både dyktig, kunnskapsrik og lyttende. Flotte vikarleger og legesekretærer. Anbefales på det varmeste.

Trygg lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

en lege man kan stole fullt og helt på at tar deg på alvor, han tar seg tid og har gode løsninger og råd, sender videre når det er man trenger hjelp.

Den beste legen

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg er utrolig fornøyd med Sverre og legekontoret generelt. I Motsetning til hva flere skriver her, er jeg også meget fornøyd med det øvrige personale, har aldri opplevd annet en blide og hjelpsomme mennesker, både på telefon og i "luka"
Sverre Torstensen er en lege man kan stole fullt og helt på at tar deg på alvor, han tar seg tid og har gode løsninger og råd, sender videre når det er nødvendig.

Flink lege, dårlig legekontor

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Dr Thorstensen er en dyktig lege. Problemet er Maudbukta legekontor: man kommer ikke igjennom på telefon og kontordamen er alt annet ett hjelpsom. Er man så heldige at de tar telefonen gir de ikke beskjeden videre til legen som avtalt. Videresender heller ikke mail til legen, selv om de sier at det er gjort!

Anbefaler legen, fraråder Maudbukta legekontor.

En meget sympatisk lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Sverre gir seg alltid tid til å lytte.
Er det noe som er uklart henviser han alltid til spesialist.
Det kan til tider være vanskelig å oppnå kontakt med sentralbordet, men da prøver jeg igjen!

Vis flere...