Rune Burkeland-Matre
Mann, 52 år
Spesialisering
Godkjenning
Tilleggskompetanse
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Etter å ha fått Rune som lege, da han tok over praksisen til min tidligere lege, var jeg spent. Jeg ble skuffet, opplevde han som lite lyttende og arrogant. Her blir det lege bytte!
Tar seg god tid, lytter, profesjonell. Helt upåklagelig. Bestilte time søndag kveld på helsenorge sine nettsider, og fikk da time dagen etter til lunsjtider. Legebesøket gikk over all forventning. Storfornøyd med legebytte.
Har alltid følt meg godt ivaretatt hos Rune. Han lytter nøye og kommer med gode løsninger. Rune flytter ut av byen vår og derfor er jeg nå nødt til å bytte fastlege, noe jeg synes er veldig dumt da det er ikke så lett å finne en dyktig lege. Dere som får Rune som fastlege kan regne dere selv som heldige.
Rune var min fastlege på Høvik i 5-6 år. Måtte bytte fordi han flyttet til Larvik. Rune har alltid tatt seg tid til å lytte, er tilgjengelig og fremstår faglig dyktig. Han er ikke den type lege som bare sitter og stirrer inn i PC-skjermen.
Hatt Rune som fastlege i mange år, selv om jeg har flyttet et stykke unna de siste årene og må kjøre en times tid for å komme til Høvik legesenter. Empatisk lege som tar en på alvor. Han er flink med mennesker og dyktig faglig. Er lei meg for at han nylig har forlatt legesenteret og flyttet til en annen kant av landet. De er heldige de som får Rune som fastlege.