Sjur Olav Hesla

Allmennlegespesialist og fastlege
Mann, 65 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (1996)

Ledige plasser

0 av 1000
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

5 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Sjur Olav Hesla er en av 617 fastleger i Oslo

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(33)
33 vurderinger
Tilgjengelighet
(28)
28 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(28)
28 vurderinger
Service
(26)
26 vurderinger

Siste vurderinger av Sjur Olav Hesla

Flink lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Utrolig fornøyd. Dyktig lege som var flink til å lytte, tok seg god tid, kom med mange gode spørsmål og avklaringer slik at han fikk ett best mulig bilde av situasjonen. Jeg følte meg veldig godt ivaretatt. Sympatisk og tillitsvekkende.

Meget god lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg er meget godt fornøyd med Sjur som lege, han har alltid tatt meg på alvor og fulgt meg opp på en seriøs måte, men klinikken han jobber på har en resepsjonsbetjening som tydeligvis har som oppgave å skjerme legene og gjør ham derfor (for) lite tilgjengelig.
Vurderer å bytte fordi resepsjonen ikke fungerer.

Flott lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Dr. Hesla er en meget dyktig lege, som tar seg tid og lytter.

Aldri hatt en bedre lege!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg føler meg ivaretatt, lyttet til og trygg. Han er både morsom og hjelpsom og jeg tror ikke jeg kunne hatt en bedre lege som skal følge meg igjennom graviditeten min.

En god fastlege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Hadde Sjur da jeg bodde i Oslo, var der et par ganger.

Han tok seg tid til å lytte til det jeg sa, uten den forutinntattheten enkelte leger kan ha.

Anbefales.

Vis flere...