Tore Lenngren
Mann, 71 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Tore Lenngren tar seg god tid til alle pasienter, er grundig og faglig dyktig. Gir mye av seg selv i jobben! En lege som virkelig bryr seg om pasientene sine. Rett og slett et fantastisk trivelig menneske.
Eneste ulempen, er at det er mange som opplever han som veldig trivelig selskap, og dermed blir det ofte litt ventetid.
For min egen del, håper jeg at han aldri pensjonerer seg, men unner han alt vell! Takk for god behandling!
mvh
Har alltid god tid, føler en trygghet og bryr seg, oppriktig og ærlig, familien har brukt han i mange år, mormor, mor, far, bror, svigerinne, mann, mine to barn. Får alltid den hjelpen jeg trenger og hjelper meg/familien med gode løsninger.
Er alltid forsinket så legge inn en time på dagen uten pasienter.
Han er så dyktig så jeg venter gjerne......
Jeg har hatt ham som fastlege siden han startet opp, og jeg har alltid vært begeistret. Han lytter og han hjelper. Han er alltid i godt humør.
Det er litt ventetid for å komme inn til ham, noe som avspeiler at han vil gjøre seg ordentlig ferdig med pasienten før han roper inn nestemann. Men sentralbordet (det er et legesenter) kunne med fordel vært kjappere med å ta telefonen.
Jeg er så fornøyd med dr. Tore Lenngren at jeg har bestemt meg for at vi skal være omgangsvenner når han er gått av med pensjon! :D
Nå står riktignok ikke det bare på meg.
Jeg savner Tore! måtte bytte grunnet flytting og jeg er redd jeg aldri finner en verdig erstatter. Tar seg alltid tid, noe som igjen resulterer i litt ekstra venting, men det er verdt ventetiden. Meget dyktig, grundig, selv de kjipeste emner kan en snakke om og han har alltid et glimt i øye.
Hadde han fast i nesten 10 år, fått god hjelp. Veldig hyggelig legesenter totalt sett.
En god og forståelsesfull lege. Ingenting å klage på annet enn ventetider opp mot 30 min, men vist et problem på helle tåsensenteret
Vis flere...