André Storm-Larsen
Mann, 56 år
Andre Storm Larsen kan anbefales på det sterkeste .
Han er ekstremt kunnskapsrik og særdeles intelligent og skjønner veldig raskt hvor problemet ligger .
Jeg føler at han kun har vært lydhør når studenter har vært til stede, ellers har mine bekymringer ikke blitt tatt på alvor. Jeg har fått samme medisin som ikke har hjulpet, og har måtte be flere ganger om spesifikke behandlinger før han har fulgt opp. Jeg føler meg ikke hørt eller ivaretatt.
Det har også vært flere feil, både med sykemeldinger og henvisninger til feil kroppsdel ved henvisninger til sykehus, noe som skaper unødvendig frustrasjon.
Legen var ikke tilgjengelig til avtalt time, men jeg opplevde at han samtidig hadde tid til å prate med en kollega. Det ga et inntrykk av lite profesjonalitet og respekt for min tid som pasient.
Jeg har aldri tidligere følt meg så uvelkommen og lite ivaretatt i møte med helsevesenet. I venterommet ble jeg vitne til at legen flere ganger snakket nedlatende og aggressivt til sine egne ansatte – en uverdig og sjokkerende oppførsel som skapte en svært ubehagelig stemning.
Lokalene har tynne vegger, og det er umulig å unngå å høre private telefonsamtaler – samtaler som både var uprofesjonelle og ubehagelige å overhøre.
Men det mest alvorlige var hvordan jeg som pasient ble møtt: med en kald, avvisende holdning og en total mangel på empati. Det er rett og slett ikke mulig å ha tillit til en lege som ikke viser respekt for hverken pasienter eller egne ansatte.
Jeg valgte å bytte fastlege umiddelbart, og kan på ingen måte anbefale dette legekontoret videre.
Han trakk forhastede konklusjoner, avfeide bekymringene mine og ga ingen konstruktive råd som lege. Han lyttet ikke tålmodig og kunne ikke løse problemet.
André Storm-Larsen er en god og kunnskapsrik fastlege!
Om han er usikker sender han meg videre til en spesialist på området.
Han er rask, og har stor kompetanse!
Storm-Larsen er vår familielege som vi stoler på. Han kjenner deg godt, og han kjenner familien, han vet derfor raskt hvor skoen trykker!
I tillegg er han utrustet med god humor, og godt humør.
Storm-Larsen har mine beste anbefalinger!
Vis flere...