Ambroise Eloundou Omgba
Mann, 58 år
Lytter ikke/ser bare etter negative egenskaper.
Han har ingen forståelse for hva som er skrevet i journalen fra tidligere tid!
Sakens kjerne ligger for ham bare fra NÅ.!
Ikke anbefalt!
Vurderinger basert på opptil 40 år gamle journaler. Lytter ikke/ser bare etter negative egenskaper. Framhever seg som "SELVE LEGEN". Tar man opp feil i hans vurderinger blir man beskylt for å baksnakke han. Han skreik til meg at han ikke vil være legen min lengre jeg kunne ha kontakten med legene
på ahus/rikshospitalet hvor jeg er på lista for levertransplantasjon. Det hører med til historia at ahus/riksen har gjort andre vurderinger enn han. Han har vært min fastlege i ett år.
Tar pasienten på alvor. Vanligvis kort ventetid. Viser hurtig pasienter videre ved behov. At det er vanskelig å komme gjennom på telefonen tror jeg i dette tilfellet ligger utenfor legens ansvarsområde (ansvarlig for det er Aurskog-Høland kommune og Bjørkelangen Medisinske Senter)
Han viser stor forståelse av det pasienten sier og tar det på alvor.
Meget dyktig mhht riktig medisinering-
Kjempefornøyd!
Hilsen en med store ryggsmerter
Tar seg god tid til å lytte, tar med på alvor og sender henvisning videre så fort han ser det er nødvendig. Jeg blir tatt på alvor og føler meg godt ivaretatt!