Helene Charlotte Holmqvist
Kvinne, 58 år
Bestandig forsinket. Misforstår mye under konsultasjonen. Får ingen konkrete råd og svar på det man lurer på.Hun rådfører seg med spesialister for det man kommer for.
Hun misforstår ofte og er forsinket opptil 1-2 timer hver gang, hun forteller mye om seg selv noe jeg synes er unødvendig. Føler at hun vet lite men ringer ofte for hhelp
Jeg opplever fastlegen min som snill og omtenksom, og hun ønsker å gjøre det beste for meg og barna mine. Samtidig er hun ofte surrete og sliter med kommunikasjon – jeg må ofte rette opp misforståelser underveis. Et stort problem er at hun stadig kommer for sent på jobb, noe som gjør at alle timene utover dagen blir forskjøvet. Dette skaper store forsinkelser og blir spesielt belastende når jeg har med barn som mister mat og hvile mens vi venter. Totalt sett oppleves hun varm og hjelpsom, men lite forutsigbar og ustrukturert.