Awn Bin Akil Syed
Mann, 69 år
Dårlig og uflink lege, han seir at alt i orden selv om jeg forklarte til ham hva som skjer med meg og at jeg opplever daglig problemer på øyne, han kjente ikke hva er problemet med øynene mine.
Sikkert dyktig i faget, men dårlig på kommunikasjon. Det er første gang jeg har blitt irettesatt for jeg å si feil bokstav på synstavlen. Veldig ubehagelig opplevelse der og da, men har ledd mye av det etterpå.
Han informerte lite om hva/hvorfor han gjorde ulike undersøkelser. Glad jeg hadde vært til lignende umdersøkelse før så jeg var litt forberedt.
I have been told to talk to my ordinary GP. No further explanations or suggestions.
Poor service and in general i feel like I have wasted my life on this guy.
He wouldn't hear what his own receptionist was trying to tell him via me.
Legen var irritert på meg fordi ansattte ikke klarte å registrere meg inn . Legen leste ikke engang gjenom henvisning fra optiker . Fikk ingen info om at jeg ikke kunne kjøre hjem
Aldri igjen! Arrogant og nedlatende oppførsel fra en fagperson man forventer er profesjonell og imøtekommende!
Vis flere...