Olav-Øistein Nerheim
Mann, 67 år
Føler at den faglige biten er veldig god.
Gjør en grundig jobb og er veldig rett på sak.
Hyggelig og service-innstilt betjening.
Jeg har imidlertid på 3 besøk brukt over en time på venting. Savner her som hos flere andre som behandler pasienter en respekt for kundens/pasientens tid. Prøv å få time kl 07:00 slik at det ikke er noen andre i kø først.
Ikke ta barnet ditt med til denne legen! Dr.Nerheim er sikkert faglig flink, men arrogant overfor meg som forelder og veldig lite hensynsfull overfor mitt barn på 4 år. Når barnet hyler, gråter, er redd og trygler om at legen må stoppe, stopper han ikke for å prøve å berolige eller avlede, men ber bare om at foreldre og sykepleier holder barnet fast. Forferdelig opplevelse. Umulig etterpå å høre hva han så i øret til barnet mitt, da han pratet mens barnet fortsatt grått og trengte trøst.
Jeg har nå hatt tre besøk hos dr. Nerheim. En svært effektiv lege, rett på sak og undersøker med selvsikkerhet og tegn til høy kompetanse (jeg jobber selv innen helsesektoren). Har gitt meg svært god behandling, svarer på mine spørsmål, godt humør og har tatt meg på alvor. En av de bedre legebesøkene jeg har hatt. Kjenner meg ikke igjen i andre beskrivelser av dr. Nerheim på legelisten, dette tror jeg kommer av at han ikke er psykolog og er ikke der for å synes synd på deg. det er svært tydelig at han vil gjøre jobben sin raskt og effektivt, og jeg opplever han som svært profesjonell. Min varmeste anbefaling til alle som vil ha en dyktig ØNH lege. Jeg har også snakket med andre leger som går til han selv med seg og sine når det er noe innen ØNH området.
Flink og effektiv lege som har hjulpet meg med krystallsyken. Får lange køer til fort å bli borte. Flott at man kan være der tidlig på morgenen også. Bra service av teamet rundt.
Det er med forundring jeg leser de andre vurderingene her. Jeg opplevde ham som svært kompetent, høflig og hyggelig. Han var effektiv, men gav seg tid til å svare ordentlig på de spørsmålene jeg hadde. Det er også en stor fordel at det er mulig å få time tidlig om morgenen, allerede fra klokken 7. Da jeg trengte antibiotika på kort varsel og resepsjonen var stengt på grunn av sykdom tok jeg kontakt via SMS og fikk kjapt svar om at resept var ordnet. Jeg nøler ikke med å anbefale ham.
Vis flere...
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.