Bjørn Wilhelm Dymbe
Mann, 70 år
Begynte hos Bjørn i begynnelsen av 90-tallet, og har aldri siden hatt en tanke på å gå et annet sted. Rolig, effektiv og dyktig. En tannlege du på forhånd ikke gruer deg til å gå til:-)
Han er en av beste tannlegene i landet. Rimelige prisene i undersøkelse og behandlinger. Han seriøs og virkelige bryr om pasientens tannplager.
Heia Bjørn!
God, snill, flink, rimelig.
Jeg har tannlegeskrekk, men føler meg alltid trygg hos Bjørn.
Har tidligere fått inntrykk av at mange tannleger prøver å lure deg med å si at du behøver ditt og datt, og kanskje har et hull mer enn du egentlig har, men ikke Bjørn.
Anbefales på det varmeste
Har kviet meg i mange år for å få fikset en ødelagt tann. Smertene ble til slutt så store at jeg måtte dra. Dro til Bjørn som er veldig flink, rolig og rimelig i pris.
Veldig god og rolig tannlege. En hyggelig mann som kan sine saker. Han er veldig flink til å forklare hva han skal gjøre, hvorfor han gjør det osv. noe som kan roe en nervøs pasient. Også veldig flink til smalltalk slik at du nesten glemmer at du er hos tannlegen. Kan heller ikke klage så mye på prisen i forhold til andre tannleger. Anbefales!
Vis flere...