Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Storsenteret Legekontor
Kunne ikke hatt en bedre fastlege :)
Lege: Hilde Rygh Hjorthen SkrevetHilde er så varm og forståelsesfull. Hun tar seg god tid og følger opp, og er rask med å svare på henvendelser. Hun kan faget sitt, og forteller hva hun gjør underveis i undersøkelser og hva hun kommer frem til. Dette er tillitvekkende. Hun er ikke bare en god medisiner, men også en god lege som lytter og tar deg på alvor. Eneste minuset er at det tar lang tid å komme gjennom på telefon der, og sekretærene er middels serviceinnstilte. Jeg føler meg veldig godt ivaretatt hos henne, og kunne ikke hatt en bedre fastlege.
Finnes ikke bedre fastlege!!!
Lege: Svein Egil Rekkedal SkrevetEn lege jeg anbefaler. Han er et godt forbilde på hvordan en lege skal være. Samarbeider godt med meg som pasient for å finne gode løsninger. Finnes ikke dømmende selv om enkelte ganger kan det være situasjoner jeg som pasient burde ha klart å fikse selv. Gjør sitt beste hele tiden og er dyktig i faget sitt.
Kort sagt er han en god lagspiller og gjør jobben sin godt.
Omtenksom og dyktig
Lege: Svein Egil Rekkedal SkrevetEn lege som bryr seg mye om pasientene sine og som har mye kunnskap. Har fått rask og grundige hjelp når det har vært behov for det.
Alle er vi forskjellige
Lege: Svein Egil Rekkedal SkrevetHan er helt sikkert dyktig. Han mangler evnen til å la pasienten fortelle om sine problemer. Han bryter litt fort av og virker ikke inkluderende. Litt overfladisk. Har en stressende måte å ta i mot pasienten på.
fin, energisk fastlege
Lege: Hilde Rygh Hjorthen SkrevetHilde har sikkert alt for mange pasienter og altfor mye å gjøre. Effekten blir at det av og til blir for liten tid til pasienten
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?