Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Porsgrunnsgynekologene
Den beste gynekologen jeg har hatt
Lege: Linn Røyneland SkrevetHun er uten tvil den beste gynekologen jeg har møtt. Hun er oppmerksom, engasjert og svært profesjonell. Jeg følte meg sett, hørt og tatt på alvor gjennom hele konsultasjonen.
En klar 10/10 — kan varmt anbefales
Resepsjonistene er skikkelig utrivelige
Lege: Kristin Klovning SkrevetJeg har fått god hjelp hos gynekokogen,men opplevelsen med å prøve å få kontakt med henne før oppsatt time, og utrolig frekk oppførsel på resepsjonistene når de har gjort en feil gjør at jeg ikke vil fortsette å gå her. På grunn av resepsjonisten har jeg nå fått regning på en konsultasjon jeg ikke har hatt. Utrolig frustrerende å måtte ringe til noen som bare går i forsvar og snakker i munnen på meg slik at det blir misforståelse på misforståelse.
Verste lege eg har vore hos.
Lege: Kristin Klovning SkrevetHadde time hos denne legen pga sår og vondt i vulva. Ho møtte meg med å vera spydig - hvorfor kommer du hit, har du vondt i maven. Når eg prøvde å forklare så berre feia ho meg av. Ho var stressa og irritert. Veldig ubehagelig oppleving. Eg hadde gleda meg til å koma til ein kvinnelege for å snakk om problemet. Skal aldri Meir til ho.
Imøtekommende, kunnskapsrik og lyttende
Lege: Linn Røyneland SkrevetOpplever å bli tatt på høyeste alvor fra første stund. Svært dyktig og skånsom under GU. Tar seg god tid til å forklare, legge frem ulike muligheter og veien videre. Rett og slett en fantastisk lege.
Imøtekommende og kunnskap
Lege: Linn Røyneland SkrevetHun er blid og imøtekommende. Bruker god tid og forklarer. Mye kunnskap angående kvinnehelse å tar deg på alvor. Har vært hos flere gynekologer men den tryggheten og kunnskapen har jeg ikke møtt tidligere.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.