Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Sørås Legesenter
Én gang, aldri tilbake
Lege: Bharat Shukla SkrevetJeg hadde gledet meg til legetime etter å ha lest gode anmeldelser på legelisten. Jeg kom inn på kontoret, blid, selvom han var 20 minutter forsinket. Ble møtt av en ikke så blid, arrogant mann. Jeg spurte om blodprøver og fikk da beskjed om å komme tilbake en annen dag, fordi han mente jeg måtte faste, og at alle de titalls legene som hadde tatt denne blodprøven på meg før- hadde gjort feil, siden jeg måtte faste.
Midt under timen ble jeg «kastet» ut igjen på gangen fordi telefonen hans ringte, ingen beklagelse ovenfor det heller. Hvis vi som er pasienter har respekt for legens tid, så må legen ha respekt for vår tid også.
Da han fikk vite hvilke medisiner jeg gikk på viste han stor skepsis og klarte ikke forstå hvorfor jeg gikk på de. Helhetsinntrykket mitt er at her visste han alt best; og ville mer enn gjerne bruke god tid på å argumentere på hvorfor han har rett og de andre legene har feil. Jeg gikk der én gang, dro aldri tilbake og brukte heller flere tusen kroner hos Volvat mens jeg ventet på ny fastlege..
Trygg, vennlig og dyktig
Lege: Bharat Shukla SkrevetLegen er rask og presis uten at man føler at det er for lite tid.
Til og med åpning for litt "helse-humor".
Beste legen i by’n
Lege: Rajendiran Kada SkrevetFamilien har hatt doktor Kada som fastlege siden 1999. Vi har kun gode erfaringer og kommer til når vi trenger det. Han er faglig oppdatert og bruker tid på å veilede og lytte til pasienten. Kada har alltid individuelt tilpasset oppfølging. Kan anbefales på det varmeste!
Med vennlig hilsen,
Leo
Lege: Leo Stephen Maxwell SkrevetEn pålitelig og dyktig lege som lytter og tar den tiden som trengs.
Har hatt veldig god erfaring med Leo Maxwell. Han tar meg og barna seriøst.
Kommunikasjon og språkferdigheter er helt på topp, ingenting å klage på hos denne legen. Bare god god service og hyggelig tone. Alltid !
Travel og overlegen
Lege: Bharat Shukla SkrevetJeg har to ganger opplevd Bharat Shukla som lite lyttende. Han snakker mye om seg selv, konen sin, hunden sin - for deretter å klage over at han har dårlig tid. Han er skråsikker og arrogant, og inngir ikke tillit. Etter min mening bør han jobbe med sin måte å bemøte pasientene på, og bli bedre til å ta seg tid, høre etter og få pasienten til å føle seg sett. Legesekretærene er svært hyggelige, men svarer ikke alltid i telefontiden.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.