Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Volvat Laguneparken
En god opplevelse
Lege: Ayfer Alhirmizi SkrevetHar vært hos mange forskjellige gynekologer i mitt liv, Alhirmizi Ayfer overgår dem alle. Hun er rolig, forsiktig og effektiv på samme tid. Så godt som smertefritt. Så langt det er mulig, en god opplevelse. Anbefaler henne på det varmeste.
Kjempeflink og empatisk hudlege.
Lege: Anabella Bjørnestad SkrevetVar hos Anabella for en utvekst i huden som bekymret meg litt. Hun tok det seriøst med en gang og sendte inn, fin oppfølging. Flink å forklare og veldig forståelsesfull. Hun er bare så behagelig og snill, kan ikke få fullrost henne nok. Hun er virkelig en flink hudlege. Anbefaler henne virkelig.
Takk Anabella!
Behagelig lege
Lege: Svein Magne Skulstad SkrevetKom til han i forbindelse med plager i overgangsalderen. Tok seg god tid, forklarte hva han gjorde, kom med forslag til videre oppfølging. Han brydde seg om meg som pasient. Han avsluttet med å si "Du blir bra" Anbefaler denne gynekologen.
Faglig dyktig og imøtekommende
Lege: Karin Wold Frølich SkrevetFaglig dyktig, og tar seg god tid til meg som pasient. Flink til å forklare. Svært vennlig. Kan være noe ventetid for å få time.
Hyggelig og kunnskapsrik
Lege: Anne Lone Wollen SkrevetDette er en kunnskapsrik og hyggelig lege som tar seg god tid til å forklare ting og svare på eventuelle spørsmål.Anbefales på det varmeste.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.