Bjørn Tore Haga

Plastikkirurg
Mann, 60 år

Spesialisering

Plastikkirurgi

Godkjenning

Autorisasjon (1994)

Offentlig avtale

Nei

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Medi3 - Ålesund Telefonnummer70 11 70 0070 11 70 ...
Kongens gate 11 6002 Ålesund
Stavanger Plastikkirurgi AS Telefonnummer51 55 85 0051 55 85 ...
Madlastokken 5 4042 Hafrsfjord
Volvat Laguneparken Telefonnummer55 11 20 0055 11 20 ...
Laguneveien 9 5239 Rådal
Volvat Stokkan Telefonnummer73 87 39 0073 87 39 ...
Fjordgt. 68 7010 Trondheim
Volvat Ulriksdal Telefonnummer55 11 20 0055 11 20 ...
Ulriksdal 2 5009 Bergen
Bjørn Tore Haga er plastikkirurg i Ålesund, Stavanger, Bergen og Trondheim

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(19)
19 vurderinger
Tilgjengelighet
(10)
10 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(12)
12 vurderinger
Service
(10)
10 vurderinger

Siste vurderinger av Bjørn Tore Haga

Trygg med svært god kompetanse

Klinikk: Stavanger Plastikkirurgi AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har utført facelift og hakeløft. Veldig flott utført, lite hevelse og smerter i etterkant. Flott resultat.

Erfaren, nøyaktig og tilgjengelig

Klinikk: Volvat Ulriksdal Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

For en del år tilbake la jeg inn brystproteser hos Bjørn Tore Haga. Jeg har vært svært fornøyd med det resultatet og når jeg etter mange år ville ta ut protesene og samtidig gjøre et brystløft, var det ingen tvil om at jeg ville bruke samme kirurg. Det har jeg ikke angret på, resultatet er meget pent og mye mer enn jeg våget å håpe på. Når jeg har hatt noen spørsmål i etterkant har jeg fått raskt og kyndig svar fra Haga. Jeg er selv utdannet innen helsevesenet og jeg gjorde mange søk og undersøkelser i forkant av operasjonen. Jeg anbefaler Haga på det varmeste.

Operasjon nedre øyelokk

Klinikk: Medi3 Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Operasjonen av nedre øyelokk ble meget vellykket. Fått tilbake mine øyne. Hadde store sjemmende poser. Takknemlig for resultatet

Den beste klinkken, og kirurgen

Klinikk: Stavanger Plastikkirurgi AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Helt riktig valg av klinikk for meg ved utførelse av plastikkirugi, jeg var så absolutt i de beste hender. Som litt redd narkose - hadde jeg verdens beste team rundt meg. Følte meg så trygg fra start til slutt. Å endte med et fantastisk resultat, utført av Bjørn Tore Haga. Anbefales på det varmeste. Tusen takk til alle på klinikken som tok så godt imot og vare på meg.

Veldig flink

Klinikk: Medi3 - Ålesund Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Fått utført bukplastikk. God informasjon på konsultasjon og på selve op.dagen. Resultatet ble veldig fint!

Vis flere...

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.