Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Kanalspesialistene AS
Trygg og erfaren
Lege: Skjalg Klomstad SkrevetDet var mye bedre og lettere enn jeg trodde. Sykepleieren var høflig og erfarn og jeg fikk masse informasjon før vi begynte. Legen var også hyggelig og presis og jeg fikk forklaring i forkant og under intervensjon. Takk for alt.
Overlegen, kald, hardhendt og ufølsom
Lege: Skjalg Klomstad SkrevetUfølsom lege som ikke kunne brydd seg mindre om smertene til pasienten.
Koloskopien hos han kan nærmest klassifiseres som et overgrep.
Veldig fink, varm og blid
Lege: Georg Dimcevski SkrevetJeg ble veldig godt tatt I mott og veldig godt passet på.
Både han og sykepleier som var med han var veldig dyktig.
Veldige flinke og dyktige.
God opplevelse
Lege: Friedemann Erchinger SkrevetEn hyggelig og fin lege. Svarte på det jeg spurte om under veis. Og han spurte underveis om det gikk bra.
Rett på sak noe jeg synes er greit i denne settingen.
Jeg ville full fart inn og full fart ut.
Behagelig og morsom personlighet som jeg liker
Følte meg godt ivaretatt og i trygge hender
Lege: Georg Dimcevski SkrevetFørste gang tatt koloskopi, var nervøs for hørt, lest så mye rart. Men opplevelsen var helt grei. Var selvfølgelig en del ubehagelig når det ble blåst opp i tarmer med gass (som slippes ut igjen med en gang) . Han Svarte på det jeg lurte på og han forklarte under veis alt. Fikk se på to store skjermer hva han gjorde og såg på. Og viktigst av alt , fikk svar på det jeg lurte på.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?