Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Kanalspesialistene AS
Fantastisk lege
Lege: Georg Dimcevski SkrevetHar hatt 2 koloskopier hos han, og følt meg godt ivaretatt hver gang. Dyktig lege, følte meg trygg og fikk den informasjonen jeg trengte. Litt humor hjelper også. Virkelig å anbefale
Dyktig, rolig og tryggende
Lege: Georg Dimcevski SkrevetPga. tidligere veldig vonde koloskopier, var jeg veldig nervøs. Fikk for første gang medisin etter å ha ønsker det, og den ble justert underveis pga sterke smerter.
En rolig og dyktig Dr. Dimcevski forklarte fint, og gjorde denne undersøkelsen til en god opplevelse. Følte meg sett og ivaretatt, og sikker på at veien til en friskere hverdag går bra.
Ros også til veldig hyggelig og flink sykepleier.
Neste koloskopi trenger jeg ikke grue meg til.
Effektiv, hyggelig, trygg
Lege: Friedemann Erchinger SkrevetEn trygg og god opplevelse. Effektivt, men tok seg tid og lot meg komme med mine spørsmål. Grundig undersøkelse.
Forferdelig type
Lege: Georg Dimcevski SkrevetFrekk og nedlatende fyr. Jeg har aldri hatt en så dårlig opplevelse i helsevesenet noensinne. Velg en annen lege om du kan.
Ikke bra
Lege: Friedemann Erchinger SkrevetHan var både utålmodig og nedlatende. Om de andre anmeldelsene her stemmer i det hele tatt må jeg ha truffet han på en usedvanlig dårlig dag. Det var ingen hyggelig opplevelse. Både sykepleier og resepsjonist var flotte.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?