Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Moerveien legesenter DA
Den dårligste legen jeg har hatt.
Lege: Maria Bjerkreim Garder SkrevetDenne legen er ikke helt god. Hun er motvillig til å sende meg til spesialist når jeg har bedt om det. Når hun omsider samtykker når jeg instendig ber om det, saboterer hun ved å vente med å sende anmodningen videre og jeg må purre i flere uker. Enkle kirurgiske inngrep som er vanlig hos fastlegen utfører hun heller ikke.
Bare et fordyrende mellomledd. Fullstendig bortkastet tid og penger. Denne legen har aldri gjort noe som helst for å gagne meg. En kverulant av dimensjoner.
Veldig bra
Lege: Mikal Magnus Ursin SkrevetMan blir tatt seriøst, han er profesjonell og gjør en reell innsats for å finne problemet.
Uproblematisk å ta opp flere ting i løpet av en time, verdt litt ventetid.
Hyggelig og imøtekommende.
Anbefales på det sterkeste!
Dyktig lege!
Lege: Ole Michael Kjos Grytten SkrevetBåde min mann og jeg har hatt Grytten som fastlege i 12 år. Vi har begge flere alvorlige kroniske lidelser. Grytten ser både detaljene og helheten på en meget god måte. Han er grundig. Legesenteret er godt drevet og er det krise skjønner kontorpersonellet dette og sørger for at vi får hjelp.
Meget god og dyktig lege
Lege: Ole Michael Kjos Grytten SkrevetBåde min kone og jeg har hatt Grytten som fastlege i 12 år. Vi har begge flere alvorlige kroniske lidelser. Grytten ser både detaljene og helheten på en meget god måte. Han er grundig. Legesenteret er godt drevet og er det krise skjønner kontorpersonellet dette og sørger for at vi får hjelp.
Veldig dyktig lege
Lege: Ole Michael Kjos Grytten SkrevetKan anbefales! Jeg er veldig fornøyd.Han er grundig, faglig dyktig,lyttende og tar seg god tid.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?