Endre Balazs
Mann, 52 år
Spesialisering
- Allmennmedisin
- Indremedisin
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Helt fantastisk lege. Beste legen vi har hatt. Hele familien gikk til ham. Her prater vi om en lege som tar seg tid til å lytte. Veldig empatisk. Både jeg og kona ble skikkelig lei oss for at han sluttet på Hinna. Anbefales sterkt!
Det var trist å høre at Endre skulle slutte. Dyktig lege som bryr seg. Tar seg tid til å svare på spørsmål, viser forståelse for problemet og ,ikke minst, pasienten sine følelser. Endre er i tillegg veldig omgjengelig menneske.
Trist å høre at dr Balazs skal slutte. Han er en dyktig lege, gir gode svar og lytter aktivt til det vi har å si. Det virker som han genuint bryr seg og en føler seg trygg og ivaretatt. Om vi får time for et problem, er det alltid mulighet til å få svar på andre ting også. Det er kjent at legene har det travelt og mye som skal dokumenteres, men en får alltid følelsen av at han er fullt og helt til stede. Hans fremtidige pasienter er i gode hender!
Det er veldig vemodig å få brev fra legekontoret om at Endre nå skal slutte fra 1. september 2018. Har aldri før hatt en så dyktig lege som han. Han kan ikke erstattes.
Beste lege!
Vi har alle 4 i familien han som fastlege. Man kan også spørre om forskjellige ting på en time. Anbefaler han veldig! Aldri vært så fornøyd før!
Vis flere...