Kari Aarhus Kinn

Allmennlegespesialist og fastlege
Kvinne, 45 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (2008)

Ledige plasser

0 av 800
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

83 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Porsgrunn Legesenter AS Telefonnummer 35 93 30 90 35 93 30 ...
Teknikergata 16 3912 Porsgrunn
Kari Aarhus Kinn er en av 44 fastleger i Porsgrunn

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(17)
17 vurderinger
Tilgjengelighet
(11)
11 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(12)
12 vurderinger
Service
(11)
11 vurderinger

Siste vurderinger av Kari Aarhus Kinn

Kunnskapsrik og empatisk

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg er svært fornøyd med å ha Kari som fastlege. Hun er effektiv, men samtidig lyttende og tar problemstillingen(e) på alvor. Henviser videre ved behov og virker faglig oppdatert.

Flink når det slår ut på prøver

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Lite flink til å vise forståelse og mangler kunnskap på sykdommer som ikke vises. Trenger å oppdatere seg.Ofte dårlig tid
Flink til å si: Det tror jeg ikke på.

uinteressert

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Legen gir inntrykk av hun ikke er intr. og du føler deg til bry. Hun har ingen innlevelse eller respekt for andres tid eller profosonalitet.

Til bry

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg er sjeldent hos legen og de to gangene jeg har vært hos henne, føler jeg meg bare til bry. Opplevelsen min har vært at jeg bør ikke booke time, om det ikke er ABSOLUTT nødvendig, alltid forsinkelser og det er ut og inn på maks fem min.

Dårlig lege.

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Alltid mye forsinket! Dårlig til å lytte,mest opptatt av å bokstavere høyt på PC alt du sier. Elendig lege!!

Vis flere...